Sympozjum miało miejsce 18 X 2013r . w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Nowym Sączu. Tematem przewodnim były  „Współczesne wyzwania rozwoju polskich regionów”.

Dyplom - Współczesne wyzwania rozwoju polskich regionów

Zostało poruszonych wiele problemów i szans wynikających z coraz to szybszego rozwoju jednostek terytorialnych jak i całych państw. Przyjechali studenci nie tylko z województwa małopolskiego, ale także z województw zachodniopomorskiego czy podlaskiego. Reprezentując Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie, w około 10 minutowej prezentacji zreferowałem najważniejsze elementy mojego opracowania pt Determinanty rozwoju gmin wiejskich na przykładzie Gminy Zabierzów”. Za ów wystąpienie zostałem wyróżniony dyplomem.

Po zakończeniu wszystkich sesji, w celu zregenerowania swoich sił autokarem udaliśmy się do Szczawnicy, gdzie przy szeroko rozumianej integracji mogliśmy się wzajemnie poznać i przedyskutować nasze wystąpienia.

Następnego dnia część grupy udała się Drogą Pienińską do Czerwonego Klasztoru. Przejście w obie strony to około 30 km spaceru brzegiem Dunajca.

 

 

Kategorie: ekonomia

Adrian Zdziech

Na co dzień zajmuję się rozwojem pracowników w dużej firmie z branży FMCG. Dorywczo udzielam też korepetycji z Excela - można powiedzieć, że Excel to moje małe "hobby". Lubię zdobywać kolejne Parki Narodowe w Polsce. W podróże zagraniczne wybieram kraje leżące na wschodzie Europy, może trochę słabsze gospodarczo, ale z lepiej zachowaną kulturą - bardziej "autentyczne".

1 Komentarz

altyazili izle · 10 grudnia 2020 o 05:08

These are in fact fantastic ideas in regarding blogging. You have touched some fastidious factors here. Any way keep up wrinting. Tami Lyle Farrica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *