Sympozjum miało miejsce 18 X 2013r . w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Nowym Sączu. Tematem przewodnim były  „Współczesne wyzwania rozwoju polskich regionów”.

Dyplom - Współczesne wyzwania rozwoju polskich regionów

Zostało poruszonych wiele problemów i szans wynikających z coraz to szybszego rozwoju jednostek terytorialnych jak i całych państw. Przyjechali studenci nie tylko z województwa małopolskiego, ale także z województw zachodniopomorskiego czy podlaskiego. Reprezentując Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie, w około 10 minutowej prezentacji zreferowałem najważniejsze elementy mojego opracowania pt Determinanty rozwoju gmin wiejskich na przykładzie Gminy Zabierzów”. Za ów wystąpienie zostałem wyróżniony dyplomem.

Po zakończeniu wszystkich sesji, w celu zregenerowania swoich sił autokarem udaliśmy się do Szczawnicy, gdzie przy szeroko rozumianej integracji mogliśmy się wzajemnie poznać i przedyskutować nasze wystąpienia.

Następnego dnia część grupy udała się Drogą Pienińską do Czerwonego Klasztoru. Przejście w obie strony to około 30 km spaceru brzegiem Dunajca.

 

 

Kategorie: ekonomia

Adrian Zdziech

Na co dzień zajmuję się rozwojem pracowników w dużej firmie z branży FMCG. Dorywczo udzielam też korepetycji z Excela - można powiedzieć, że Excel to moje małe "hobby". Lubię zdobywać kolejne Parki Narodowe w Polsce. W podróże zagraniczne wybieram kraje leżące na wschodzie Europy, może trochę słabsze gospodarczo, ale z lepiej zachowaną kulturą - bardziej "autentyczne".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *