Nazywam się Adrian Zdziech i jestem typowym Krakusem.

Początkowo chciałem być chemikiem, jednak czas zweryfikował plany.  Ostatecznie poszedłem na zarządzanie w WSZiB, a trakcie studiów wybrałem specjalizację zarządzenie zasobami ludzkimi. Tak zaczęło się moje zainteresowanie psychologią.

Kolejnym krokiem w tym kierunku były studia z psychologi w zarządzaniu na UJ.

W okresie studiów pracowałem ponad 2 lata w restauracji, a następne 2 lata w pubie. Po 4 latach dojrzałem, że posiadanie własnej gastronomii nie jest dla mnie.

Obecnie od ponad 2 lat koordynuje programy rozwojowe i proces zarządzania wynikami pracy w dużej firmie w branży FMCG. Mogę szczęśliwie powiedzieć, że po studiach pracuję „w zawodzie”, a do tego robię to co mnie interesuje.

Z marzeń zawodowych, chciałbym rozwinąć pracę magisterską – autorski projekt wprowadzenia mechanizmów grywalizacji w budowaniu zaangażowania wśród praktykantów.

Drugą ścieżka kariery jest Excel – ten z pozoru prosty program ma tyle fajnych funkcji, że nie sposób się przy nim nudzić :). W wolnym czasie udzielam udzielam korepetycji.

Prywatnie lubię podróżować: „odkreślać” z listy kolejne Parki Narodowe w Polsce (tam gdzie się da rowerem) oraz podbijać nowe kraje Europy, a ostatnio także Afryki.

Jestem aktywnym krwiodawcą – ZHDK (Zasłużony Honorowy Dawca Krwi) II stopnia.

1 Komentarz

hxtwszoeey · 10 marca 2021 o 05:29

Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *