Posiadam zaawansowaną wiedzę z zakresu MS Excel oraz podstaw VBA (język programowania wykorzystywany m.in. w Excelu). Mam certyfikaty ECDL m.in. moduł A4 (Zaawansowane arkusze kalkulacyjne) oraz certyfikat z VBA.

Chętnie pomogę:

  • w poznaniu najczęściej wykorzystywanych funkcji Excela,
  • nauczyć się jak pracować z danym plikiem w codziennej pracy,
  • uczniom/studentom w przygotowaniu się do zaliczenia.

Excel oferuje bardzo szerokie możliwości i można się go uczyć w nieskończoność. Jednak w codziennej pracy na większości stanowisk wymagany jest tylko wycinek tej wiedzy. 

Jest wiele rzeczy, które warto wiedzieć o Excelu – przydatnych w pracy, ale też i w życiu prywatnym. Osobiście Excela uczyłem się, tworząc pliki, które przydawały mi się w prywatnym życiu, dodając coraz to nowe funkcje.

W pracy chętnie tłumaczę innym co mogą zrobić inaczej, a w szczególności szybciej. Od tego roku również jako trener. Najlepszą metodą w takich przypadkach jest praca z plikiem, z jakim mamy na co dzień do czynienia. Jeśli ma jakieś wrażliwe dane to, z powodów „etycznych”, zawsze lepiej pozbyć się tych danych i zamienić je na jakieś przykładowe. 

Obecnie czuję, że poznałem już większość tego co sam Excel oferuje, dlatego zacząłem zagłębiać MS Excel od strony programowania i pisania kodów (VBA). 

Lokalizacja:
Łagiewniki

Cena:
40 zł za 60 min
60 zł za 120 min
+ w przypadku dojazdu 10 zł (ze względów na popołudniowe korki w tygodniu, możliwość dojazdu do ustalenia)

Terminy:
W tygodniu po godzinie 16:00, oraz w niektóre weekendy.

Kontakt e-mail za pośrednictwem formularza:

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.